Poczta w Dobrej bez barier

Poczta w Dobrej bez barier

„Placówka w atrakcyjnej lokalizacji, o odpowiedniej powierzchni oraz przestrzeni do obsługi klientów z pewnością zaspokoi zapotrzebowanie na usługi pocztowe. Nowa Filia UP w jednej z najbardziej rozbudowujących się gmin z dużym przyrostem zaludnienia będzie ważnym punktem usługowym w tej okolicy. Cieszymy się, że udało się zwiększyć powierzchnię placówki oraz wydłużyć godziny otwarcia” – powiedział Józef Sekuła, dyrektor Regionu Sieci w Szczecinie.

Placówka jest dostosowana do obsługi osób niepełnosprawnych, została zaprojektowana w nowoczesnej i przyjaznej aranżacji, która jest sukcesywnie wprowadzana w placówkach Poczty Polskiej na terenie całego kraju i cieszy się uznaniem osób, korzystających z usług pocztowych. Klienci mają do dyspozycji dwa wygodne okienka, w których mogą załatwić wszystkie sprawy. 

Obsługa klientów odbywa się w poniedziałki w godzinach od 10.00 do 20.00 a od wtorku do piątku w godzinach od 9.00 do 19.00. Na terenie województwa zachodniopomorskiego funkcjonuje obecnie 239 placówek pocztowych oraz 116 agencji pocztowych. W ostatnich trzech latach uruchomiono nowe placówki w Szczecinie, Trzebieży, Przelewicach i w Widuchowej.

« powrót